CHS z Botičských Meandrů

Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - Třeboň

 

 Všestranky v Třeboni..... naše splněná meta

  Ve dnech 25. - 27.10.2019 se konaly tradiční Všestranné klubové zkoušky přinášení retrieverů pod záštitou KCHLS v Třeboni - obávaný Rožmberák. Loni jsme druhý den s Nikou vypadly a tak se naše přípravy po štěňátkách zaměřily hlavně na tyto zkoušky. Letos jsme se sešli s kamarády z výcviku a honů a byla to paráda. Co skupina, to prima lidičky. A pejsci byli tak skvěle připravení, že z 24 startujících vypadla nešťastně pouze jedna fenka. Hlavní rozhodčí v závěrečné řeči vyzdvihl připravenost psů, kterou nepamatuje dlouho. 

 Naše výkony byly vyrovnané a vysoko na bodech, ale po oba dva dny jsme nezvládly dobře klidové disciplíny. V sobotu se Nice za zadek postavil střelec na klidech na stanovišti, což se jí nezamlouvalo a tak si dvakrát poposedla za mě, aby na něj viděla- bylo to za 2 . V neděli pracovala krásně, unavená nevypadala, ale asi nervíky už unavené byly.Poslední disciplínou bylo odložení v lese. Odložení máme v pohodě, tak jsem se vůbec neobávala a to byla chyba. Nika se kousek odplížila a dostaly jsme za 1 - díkybohu ! Vypadnout na poslední disciplíně a takto blbě, to bych asi už ořvala. Měly jsme i štěstí, protože  30.11. začala hárat - stihly jsme ještě jeden hon a na měsíc máme s lovením utrum. :)

 Náš výsledek je 484 bodů, III.cena ( jedna 2, jedna 1,čtyři 3 a jinak samé 4) . Na klidovkách musíme zapracovat, ale jinak jsem s prací Niky moc spokojená. Byla rychlá, přesná, pracovala s chutí i na barvě, kde jsme dostaly pochvalu. Máme to - Nika, stejně jako její babička Lexy může nosit za svým jménem " U " - všestranně upotřebitelná fena. Jsem na tebe pyšná Nikuško ♥.

 

naše pohodová skupina - David K. s Bruníkem,Renata V. s Montym,my s Nikou,Queen C. s p. Kučavou, Hanka J. s Ricchim a Barča V. s Fleur
 
   

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.