CHS z Botičských Meandrů

Novinky v době covidové od května do listopadu

V tomto bláznivém roce  není v naší CHS moc novinek. Proto jsem se je rozhodla shrnout v jednou článečku.

1. Narozeniny našich vrhů pokračovaly i v červnu 6.6. se narodil vrh D, 18.6 vrh E .Také se 6.6.2001 narodila naše první goldenka Cathy od Hradu Veveří.

 

2.Jihomoravské derby 11.-12.7.2020
  Dream Domenika Evigold skončila na celkovém 11. místě ( PZ 228 b, rozstřel 1.cena, SZVP 150 b,3.cena )

 

3. 16.8. 2020  MSR retrieverů 
  Nika se po odřeknutí pejsků před ní v tabulce nominovaných dostala do výběru. Sice jsme to vůbec neměly v plánu, ale přijmout tuto nominace bylo pro nás  ctí. Zkoušky byly opravdu náročné, terény, obtížnost zkoušených disciplín i počasí. Nika pracovala moc pěkně. Bohužel se nám stala osudnou,stejně jako mnoha našim spolubojovníkům, dohledávka dvou kusů na poli a vypadly jsme. Nu což, zkusíme to třeba jindy :).

 

4. Koncem srpna se konal tradiční tábor výcviku retrievrů z Prahy v kempu Leština v JČ. Jako každý rok to byl parádní týdenní relax pro mne a pracovní vybití pro Niku. Já už bych si nedovedla představit, že by náš tábor nebyl. Naštěstí se konal téměř bez omezení v době mezi vlnami covidu.

 

5. hned po táboře se konala odložená Klubová výstava retrieverů KCHLS v Humpolci. Zastoupení měla naše stanice z odchovů H a CHS a zůčastnila se i naše Nika.

Dream Domenika Evigold - V1, CAC / -- , tř. vítězů

Henrieta z Botičských Meandrů oba dva dny užší výběr V / V , tř. otevřená

Chantal z Botičských Meandrů V4 / V1,CAJC, tř. mladých

Cherry z Botičských Meandrů V ( užší výběr ), tř. mladých

Chance z Botičských Meandrů V2, tř. mladých

Děkuji odchovečkům za krásné předvedení ♥.

 

6. 12 - 13.9.2020 ZPR Číměř

Letos se nám opravdu dařilo. Nika šla celé zkoušky na plný počet bodů. Tam, kde kamarádi přicházeli o zkouškové štěstí, nám bylo dopřáno. Až.... v poslední disciplíně, kterou byla vlečka pernaté na poli nás opustilo. Na Niku asi dolehla únava, na mě nervozita z pomyšlení, že bychom mohly bojovat o vítězství a bylo to. Nika vlečku vypracovala až na 3. nasazení. Takže za 1 a 2 z poslušnosti. Ale ZPR máme za 401 bodů v III.ceně na celkovém 7. místě. Zkoušky, atmosféra i organizace byly perfektní. Těším se zase příští rok a doufám, že moje spolubojovnice Vlastička pojede zase.

 

 7. no a nakonec  se musím pochlubit zdravím a úspěchy Vrhu CH.

 Chance a Chantal úspěšně složili OVVR

 Chance, Chantal a Cherry absolvovali vyšetření kloubů a nejlepšími výsledky. Všichni mají DKK A, DLK0/0 a OCD ramen nepostižené. Mám velikánskou radost.

 

   

 

 

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.