CHS z Botičských Meandrů

Plánujeme vrh CH

 Ve dnech 19. a 20.3.2019  navštívila naše Nika svého ženicha v Německu. Finn ( Madison of  Magic Heart´s Avec Amour ) se ji moc líbil a tak krytí proběhlo naprosto přirozeně, za což jsem velmi ráda. Věřím, že bylo krytí úspěšné, nicméně na potvrzení březosti si ještě cca 25. dní musíme počkat. Pokud půjde vše jak má, narodí se štěňata kolem 21.5.

 Vše ovšem nebylo až tak idylické. Nika se o dost zpozdila s termínem své říje, dokonce až tak, že její nejlepší dny zasáhly do naší rodinné dovolené na lyžích v Livignu v Itálii. Když se v pondělí 18.3. kolem našeho apartmánu začali sbíhat místní psí mazáci a Nika na ně přes sklo toužebně koukala, bylo mi jasné, že je čas. Progesteron totiž nebylo udělat kde.:D V úterý dopoledne jsem ještě lyžovala a po obědě sbalila pár věcí a vyrazila k Sabině Maier do německého Ellwangenu - 450 km přes 4 státy, bezva, když pas zůstal v apartmánu a v tašce byla jen občanka a řidičák.... No nakonec jsme po 5,5 hodinách později odpoledne s Nikou zazvonily u dveří. Sabine přivedla Finna na zahradu a o zbytek se rychle postarala příroda... Strávila jsem u Sabine příjemný večer s vynikající večeří a přátelským posezením, přespala v hotýlku, který mi zajistila a další den jsme zase vyrazily s Nikou za Finnem a zase úspěšně. Rozloučila jsem se, po hodince nasedla do auta a mazala zase zpět do Livigna. Ve tři odpoledne jsem se s rodinou a hlavně naší vnučkou slunila před apartmánem. Večer jsem ovšem odpadla...

 Zbytek dovolené už byl zase jen lyžařský, prosluněný a báječný. Díky za podporu mému manželovi, bez kterého bych to asi vzdala a krytí odložila. Díky za naprosto úžasný přístup Sabine, která mi vyšla v mnoha věcech vstříc.

 Moc se těšíme na naše společná štěňátka... doufám, že budou.

 

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.