CHS z Botičských Meandrů

Severočeské derby 19.-20.6.2021

 

Také se musíme trošku pochlubit. ????. V počasí, které se dá snášet pouze na pláži, jsme se s Nikou zúčastnily Severočeského derby. Zkoušky byly skvěle připravené, o pejsky i lidi dobře postaráno, nejen o žaludky, ale i o naše zdraví, protože vedro bylo opravdu šílené.
V sobotu jsme dokočily PZ s jednou trojkou na 2. místě, s počtem bodů 228 a s titulem CACT ???? V neděli Klubové vodní práce opět s jednou trojkou na 3. místě s počtem bodů 170.
Celkově jsme se dostaly v Severočeském Derby na " bednu " na třetí místo. Mám z práce Niky obrovskou radost, stále je plná elánu a vedro ji nejspíš vůbec nelimitovalo( na rozdíl od paničky ???? ).
Příští rok se určitě zase někde ukážeme, když zdraví dovolí.
Chtěla bych poděkovat hlavně Vlastičce za úžasnou péči o nás dvě po celou dobu, také týmu z Velkého Valtinova, který se o nás staral, sboru rozhodčích, před kterými smekám... ti to vedro odnesli nejvíce a přesto nás pěkně a korektně posuzovali .Děkuji za prima partu v pracovní skupině, byli jste skvělí a pejsci též. Myslím, že nikdo neprohrál, přesto, že se třeba vše nepodařilo. Naši psi nám ukázali, že z lásky k nám budou pracovat za jakéhokoliv počasí. Díky pejskové, bez vás by byl život chudší !!
foto : Milan Sláma, KCHLS
 

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.