CHS z Botičských Meandrů

Štěňátka z vrhu G už mají 6 týdnů

Přinášíme Vám několik novinek z 5. a 6. týdne života našich štěňátek. O minulém víkendu jsme nafotili štěňátka v postojích a rozhodli, které štěňátko půjde do které rodiny. Vypadá to, že jsme se trefili, všichni jsou spokojeni. 

Protože hry štěňátek nabírají na intenzitě, přesunuli jsme se začátkem prázdnin na chatu. Společně s Evou Š. jsme nabalily 3 plná auta včetně 10 štěňat a 4 dospělých psů (prababička Lexy, babička Era, matka Nika a strýc Cody). 

Štěňátka byla statečná, neplakala a cestu zvládla naprosto bez problémů. Na zahradě byla okamžitě jako doma a řádila jako smyslů zbavená. 

Ve středu bylo štěňátkům 6 týdnů. Všichni zdárně přibývají na váze (viz. tabulka). Proběhlo po třetí odčervení, tentokráte již tabletkou, která jim opravdu vůbec nechutnala, ale poprala se s tím statečně. 

Protože je velké horko, tak dostala do výběhu malý bazén a seznamují se s vodou - velká legrace :) ! Samozřejmostí je dobývání hradu s tunelem, o který se svádí velké bitky. A postupně se seznamují se svou velkou psí rodinou a začínají si s velký hrát.Každý den je přijde navštívit i nějaký ten dvounožec .

O víkendu proběhne tetování a očkování, na což se vůbec netěšíme, ale věříme, že budou mimina statečná. 

V galerii najdete fotky z 5,5 týdne a zítra doplníme fotografie z nového výběhu. Máte se na co těšit. :)

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.