CHS z Botičských Meandrů

Vrh CH 4,5 týdne

Během třetího a čtvrtého týdne věku byla štěńátka odchovávána doma v porodní bedýnce. Koncem 4. týdne byla podruhé odčervena a  zastřihli jsme jim drápky. Od třetího týdne jsme zvětšili bednu o výběh a začali přikrmovat nejdříve mléčnou kaší a později i rozmočenými granulkami s mlékem. Ke konci 4. týdne jsme se ve dvou autech přesunuli se štěňaty na chatu, kde jim byla vymezena velká část zahrady ke štěňečím radovánkám. Ihned si nový prostor zamilovali a do chatičky díky počasí chodí jen na noc spinkat.

 Postupně se seznámili se všemi věcmi na zahradě, takže prolézají tunel, provozují zorbing ve stanu :D a prolézají domeček atd. Do bazénku se jim zatím nechce, prý na koupání stačí miska s vodou....Seznamují se i se zvuky sekačky, pily,rádia atd. vše je nechává v klidu. Brzy na ně budu pískat  při svolávání ke krmení a k spánku. Posléze se  také seznámi s pachem zvěře . Návštěvy dospělích i dětí vítají s radostí

Navštívila jsem plemennou knihu a donesla přidělená ČLP. Máme č. 20802 - 20810. Tato čísla budou současně i čisly tetovacími.

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.