CHS z Botičských Meandrů

Vrh G 7 týdnů

Začátkem prázdnin, jak jsem již psala, jsme se třemi plnými auty přesunuly ( já a kamarádka Eva ) s 10ti štěňátky a 4 dospělými psy k nám na chatu. Zpočátku měla vyhrazenu cca 1 /3 zahrady, ke konci už řádila po celé parcele. Na noc i během dne chodila spát na verandu do chaty. Odchov venku štěňatům velice prospěl, naučila se hodně nových věcí, mimo jiné hygieně a mě se hodně ulevilo. Přeci jen 10 miminek v bytě dá zabrat. Děkuji moc Evě za prima týden a hlavně velkou pomoc se štěňaty a také úžasné fotky . Spousty fotek z tohoto období najdete ve fotogalerii.

 Přijela k nám také pí veterinářka L.Štorková štěňátka natetovat a naočkovat. Provedla i důkladnou prohlídku zdrav. stavu, zoubků a u kluků varlátek. Libuško moc a moc děkuji za tak vstřícný krok... máš to u mě :).

 Od 6t. týdne se u nás střídala jedna návštěva za druhou, takže štěňátka jsou řádně socializována. Mazlení a blbnutí si užila dosytosti. V tabulce vah je doplněn 7 týden a váhy při odchodu do nových domovů. Od 14.7.  začala štěňátka odcházet do nových rodin. 21.7. odchází poslední z nich, Gary, ten už je s námi zase zpět v Praze.

Bylo to krásné období strávené se štěňátky, Nika byla skvělou matkou,Lexy skvělou pra -babkou, Strýc Cody a babička Era si s nimi velice krásně vyhráli. Jsem sice velmi unavená, ale spokojená, že se naše Géčka dostala do dobrých rodin a pevně doufám, že budou šťastnými a zdravými psy hodně a hodně dlouho a že přinesou moře lásky a štěstí svým pánečkům. Věřím, že s většinou z nich se budeme vídat.

 Hodně štěstí Meandřáci ♥.

© 2022 zboticskychmeandru.cz, skript retrivri.cz, aktualizace 14.06.2022
Šíření obsahu stránek je bez předchozího souhlasu majitele ZAKÁZÁNO.